Infolinia: 71 343 78 85email: createyourbrand@wp.pl

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

Dobranie właściwej techniki nadruku zależy od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Każdy rodzaj bardziej sprawdzi się przy innych projektach dlatego warto zastanowić się nad tym który wybrać.

Metody druku cyfrowego

DTG – najlepsza opcja przy niskich nakładach i wielokolorowych grafikach, możliwa do zastosowania na tkaninach składających się z min. 80% bawełny, bardzo dobrze sprawdza się przy nadrukach na koszulkach oraz bluzach.

haft komputerowy – trwała i niezawodna metoda przeznaczona dla grubszych ubrań np. koszulek Polo, koszul, polarów, bluz, czapek itp. Wygląda elegancko i szykownie przez co nadaje ubraniom prestiżu i nierzadko stawia je na półkach klasy premium. Niezwykle trwała metoda znakowania odzieży. Bluzy kucharskie z haftem dodają profesjonalizmu każdemu pracownikowi lokalu gastronomicznego.

folia FLEX i FLOCK – doskonałe do nadrukowania na odzieży napisów, cyfr bądź jednokolorowych grafik, pozwala na grzanie specjalnej foli w tkaninę przez co jest odporna na pranie i warunki pogodowe.

sublimacja – metoda trwała, nadająca się do znakowania odzieży bądź materiałów poliestrowych np. koszulek sportowych, poduszek, toreb, kubków i innych. Świetna metoda przy tworzeniu gadżetów reklamowych dla firm bądź przy tworzeniu oryginalnych prezentów.

sitodruk – najstarsza i najlepsza metoda znakowania odzieży, niezwykle trwała ale opłacalna przy dużych nakładach (powyżej 30szt.), grafiki muszą być pozbawione przejść tonalnych, a każdy kolejny kolor zwiększa koszty produkcji.

Decydując się na stworzenie własnej marki, ważnym zadaniem jest oszacowanie prognozowanej sprzedaży, wybór najbardziej korzystnej opcji znakowania odzieży oraz czy będziemy szyli od zera czy zdamy się na odzież katalogową. Korzystając z usług naszej firmy mogą być Państwo pewni, że kierując się naszym doświadczeniem, pomożemy wybrać najkorzystniejszą metodę, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Państwa grupy docelowej. Dysponujemy szerokim wachlarzem ofertowym dlatego z pewnością dobierzemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

znakowanie-2