Infolinia: 71 343 78 85email: createyourbrand@wp.pl

TWORZENIE WŁASNEJ MARKI ODZIEŻOWEJ Z CreateYourBrand

Założenie własnej marki odzieżowej to doskonały pomysł na dochodowy biznes. Jednakże, tak jak w przypadku każdego innego biznesu, należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami, aby ostatecznie odnieść sukces. Jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek inwestycji zastanów się nad poniższymi pytaniami:

Nadruk na odzieży czyli unikalność Twojej marki

  • Jaka będzie koncepcja Twojej marki?

Powinieneś zacząć od czegoś konkretnego, nie ma sensu tworzyć kolejnego sklepu ze śmiesznymi koszulkami, ważne aby twoje produkty były oryginalne i specyficzne. Wybierz motyw który będzie Ci na początku przyświecał i dzięki rożnym metodą druku cyfrowego nanieś go na swoje ubrania

  • Jaka będzie grupa docelowa?

Pamiętaj, że nie będziesz w stanie zadowolić wszystkich. Niejednokrotnie zadowalając swoimi produktami jedną grupę zniechęcisz do siebie inną, ale musisz cały czas pamiętać o wymiernym zysku, a nie tylko własnej satysfakcji.

  • Jaką nazwę nadasz swojej marce?

Ważne, aby nazwa Twojej marki pasowała do jej koncepcji.

  • Jak chcesz żeby była identyfikowana?

Bardzo częstym błędem nowych marek odzieżowych jest brak poświęcenia należytej uwagi do stworzenia loga czy też sloganu firmy. Pamiętaj, że to logo musi zapaść w pamięć klientów i być kojarzone konkretnie z Twoją marką, a nie z parówkami czy napojami gazowanymi.

Jeżeli na każde z powyższych pytań jesteś w stanie odpowiedzieć konkretnie i rzeczowo, to możesz przystąpić do następnego etapu jakim będzie analiza kolejnych etapów produkcji i oszacowanie ich kosztów.

Nasza firma, korzystając z dużego doświadczenia, z chęcią pomoże Ci podjąć odpowiednie kroki na każdym etapie tworzenia własnej marki, abyś i Ty i Twoi przyszli klienci byli zadowoleni. Niejednokrotnie wystarczy odpowiedni haft na odzieży aby Twoja kolekcja wyróżniała się z pośród pozostałych. Zastanów się w jakiej technologi chcesz znakować swoje ubrania i wybierz taką która będzie spełniała Twoje oczekiwania.