Infolinia: 71 343 78 85email: createyourbrand@wp.pl

ODZIEŻ KATALOGOWA CZY PRODUKCJA OD NOWA

Co warto wybrać

Dość znaczącym krokiem w tworzeniu własnej marki odzieżowej jest decyzja o rodzaju odzieży z jakiej skorzystasz. Może to być odzież katalogowa, dostępna w szerokiej gamie kolorów, krojów i rozmiarów, sprawdzona już przez wielu innych klientów i w atrakcyjnej cenie. Wśród marek najbardziej popularnych są m.in.: SOL’S, B&C, Friut of the Loom, Gildan, JHK i inni. Z drugiej strony, jeżeli masz dobry pomysł i środki finansowe możesz stworzyć swój własny krój koszulek i zlecić ich wykonanie profesjonalnej szwalni. Jednakże trzeba wziąć pod uwagę to, czy nasz klient końcowy będzie w stanie zapłacić co najmniej 3 razy więcej, za nasz produkt. Na początku działalności warto ograniczać koszty do minimum a inwestować w proces zapamiętania w świadomości klientów. Nikt nie kupuje dobrych ciuchów o których nikt nie słyszał tylko te o których jest głośno.

 

Odzież bez metkowa

W naszej ofercie posiadamy też koszulki bezmetkowe takich firm jak: Stanley and Stella, Roly, Stormtextil, Stedman czy Keya, dzięki czemu proces metkowania odzieży będzie ułatwiony i bezpieczny dla odzieży (nie będzie potrzeby wypruwania metek z logiem producenta). Wystarczy, że naniesiesz na swoje ubrania odpowiedni motyw i doczepisz swoją metkę dzięki czemu Twoi klienci bez problemu zapamiętają od kogo kupili. Odzież bezmetkowa sprawdza się jeśli budujemy swój wizerunek od zera i chcemy zostać na dłużej w świadomości klienta. Nie musimy wtedy szyć ubrań od zera jeśli nadrukowujemy tylko niewielką grafikę bądź odpruwać metki i ryzykować zniszczenie tkaniny. Dobra alternatywa dla wszystkich nadruków na odzież rożnymi metodami druku cyfrowego.

Sprawdź nasz katalog!!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą odzieży firmowej – www.FirmoweCiuchy.pl, oraz odzieży bezmetkowej – www.BezMetek.pl
Sprawdź dostępne modele i wzory i zobacz jak łatwo jest stworzyć dobrze prosperującą markę odzieżową.