Infolinia: 71 343 78 85email: createyourbrand@wp.pl

METKI ODZIEŻOWE

Tworząc własną markę odzieżową warto zainwestować w metki z logiem firmy, nadając tym samym klasy swojej marce oraz dodatki do ubrań. Istnieje kilka możliwości metkowania odzieży:


Metki żakardowe

Najczęściej wykorzystywane w produkcji odzieży. Wykonane z przędz poliestrowych, świetnie odwzorowują drobne elementy przez co nadają się do umieszczania logotypów i nazwy firmy.
Minimalne zamówienie wynosi minimum 500 sztuk.

metka-zakardowa

Metki sublimacyjne

Drukowane na gładkiej taśmie poliestrowej, dzięki czemu można nanieść na nie różnokolorowe grafiki. Bardzo trwałe i delikatne w dotyku.
Minimalne zamówienia od 200 szt. jednego rodzaju.

metka-sublimacyjna

Metki drukowane

Największą ich zaletą jest możliwość wykonania nawet już od jednej sztuki. Są trwałe i mogą być naniesione kilkoma sposobami: nadrukiem DTG, sublimacją lub sitodrukiem.
Każdy ze sposobów jest przeznaczony dla konkretnego typu odzieży. W przypadku sitodruku, metki wykonujemy tym sposobem tylko przy większych nakładach. Sublimację można wykonać tylko na materiałach poliestrowych, a DTG na materiałach o składzie min. 80% bawełna.

metka-drukowana2

Metki flexowe

Wykonane za pomocą foli Flex, którą wgrzewa się w materiał. Trwałe, jednokolorowe, praktycznie niewyczuwalne ale nie nadające się do naniesienia drobnych detali. Możliwe do wykonania już od jednej sztuki.

metka-wgrzewana2

Nasza firma, korzystając z dużego doświadczenia, z chęcią pomoże Ci podjąć odpowiednie kroki na każdym etapie tworzenia własnej marki, abyś i Ty i Twoi przyszli klienci byli zadowoleni.