Infolinia: 71 343 78 85email: createyourbrand@wp.pl

DODATKI DO ODZIEŻY

Detale podnoszą rangę naszej odzieży.

Na prestiż odzieży wpływają nie tylko trwałość i jakość materiału, ale również ozdoby i aplikacje,
dzięki którym możemy wyróżnić swoją odzież. W ofercie posiadamy szereg możliwości podniesienia rangi, wysyłanej do klienta, odzieży:


Metki odzieżowe

Oferujemy możliwość wszycia lub wprasowania metek w odzież o czym więcej piszemy tutaj.

metka-wgrzewana


Etykieta kartonowa do odzieży

Bardzo efektywnym i zarazem niedrogim sposobem na zapamiętanie naszej marki przez klienta może być kartonowa etykieta z logiem, sloganem lub nazwą firmy. Przywieszka może mieć dowolny, indywidualny kształt, posiadać dodatkowe wykończenia, które ją urozmaicą.

kartonik_tag


Naszywki gumowe i haftowane

Oferujemy produkcję gumowych i haftowanych naszywek odzieżowych. Wykonujemy naszywki według indywidualnego projektu klienta w dowolnym kształcie oraz kolorze według Pantone. Naszywki elastomerowe tworzone są z PCV, co daje możliwość nakładania wielu warstw kolorów i uzyskiwania wypukłości. Gotową naszywkę wszywa się na odzież lub przykleja specjalnym klejem. Naszywki gumowe są trwałe i odporne na wodę, więc można bez obaw prać je w pralce.
Naszywki haftowane są natomiast wykonywane metodą haftu komputerowego. Standardowym podłożem do naszywek haftowanych jest filc dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Naszywki haftowane są doskonałą metodą znakowania jeżeli projekt zawiera drobne elementy niemożliwe do wykonania folią flex lub gdy chcemy uzyskać efekt wypukłości.

naszywki


Przywieszki do zamków

Trwałe i odporne przywieszki do zamków błyskawicznych kurtek, bluz czy toreb są nie tylko efektowne, ale również praktyczne. W naszej ofercie posiadamy przywieszki na sznurku umieszczane w każdym rodzaju suwaka oraz przywieszki montowane na nit we wszytych w odzież zamkach błyskawicznych.

przywieszki-do-zamkow2

Ulotki reklamowe, informacyjne lub rabatowe

Dobrym pomysłem, przy pakowaniu odzieży, jest dołączenie do niej ulotki informującej o naszej ofercie, promocjach, zbliżających się wydarzeniach, zawierającej kupon rabatowy na kolejne zakupy lub też będącej podziękowaniem za zakup w naszym sklepie.

 

ulotka-ideashirt


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz a postaramy sie na nie odpowiedzieć