Infolinia: 71 343 78 85email: createyourbrand@wp.pl

Nowości

blog

Co jest ważne w tworzeniu wizerunku marki odzieżowej

W branży odzieżowej hierarchia jest dość sztywno uporządkowana i nowym markom trudno jest się przebić przez bardzo konkurencyjny rynek. Z jednej strony potężne sieciówki z którymi trudno konkurować a z drugiej przywiązanie konsumenta do konkretnej marki. Jeśli zaczynamy ekspensie branży na małą skalę musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie stoczyć mała batalię o swój kawałek tortu.

Read more

blog

Druk UV na długopisach

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie, przedsiębiorcy muszą zmagać się nie tylko z problemami codziennej pracy, ale także wyzwaniami marketingowymi, które stawia przed nimi współczesny, konkurencyjny rynek. Dlatego warto zastanowić się, jak rozreklamować swoją firmę, możliwie niewielkim kosztem, maksymalizując przy tym efekty takich działań.

Jednym z rozwiązań tego problemu, niewątpliwie jest wręczanie drobnych upominków, które nawiązywać będą do twojej działalności. Może to zabrzmieć jak droga i mało efektywna inwestycja, jednak przy wyborze odpowiedniej drogi może być zupełnie odwrotnie.

Read more

blog

Waga nazwy firmy

Wydawać by się mogło, że nazwa marki to nie jest zbyt istotna kwestia, ale prawda na ten temat prezentuje się nieco inaczej. Nazwa marki ma wpływ na to, jak będzie prezentować się jej przyszłość. Jeżeli chodzi o szczegóły, w żadnym wypadku kluczem nie jest to, aby podawać teraz przykłady nazw. Nazwa powinna idealnie wpasowywać się w koncepcję marki.

Read more

blog

Własne metki odzieżowe

Jeżeli podejmujemy decyzję o własnej marce odzieżowej, jednym z bardzo dobrych rozwiązań jest postawienie na metki odzieżowe. Być może nie wszyscy wiedzą, ale detale potrafią podnieść rangę noszonej odzieży (i nie chodzi tylko o własne metki). Część z Was pewnie zastanawia się, z czego wynika takie postawienie sprawy. Doskonałą odpowiedzią jest nieodpowiednie zachowanie ze strony ludzi, wystarczy się tylko rozejrzeć, aby je zaobserwować. Podsumowując — musimy pamiętać, że prestiż odzieży to nie tylko trwałość i jakość materiału, to również ozdoby oraz aplikacje.
Trzeba dążyć do tego, abyśmy byli zapamiętani.

Read more

blog

Dodatki do odzieży

Liczą się detale
Na prestiż odzieży wpływają nie tylko trwałość i materiał ubrania, ale również ozdoby i aplikacje,
dzięki którym możemy wyróżnić swoją odzież. W ofercie posiadamy szereg dodatków odzieżowych.
Metki odzieżowe
Produkujemy cztery rodzaje metek: żakardowe, drukowane, sublimacyjne i flexowe.

Read more