TWORZENIE WŁASNEJ MARKI ODZIEŻOWEJ Z CreateYourBrand

stworz-marke

Założenie własnej marki odzieżowej to doskonały pomysł na dochodowy biznes. Jednakże, tak jak w przypadku każdego innego biznesu, należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami, aby ostatecznie odnieść sukces. Jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek inwestycji zastanów się nad poniższymi pytaniami:

  • Jaka będzie koncepcja Twojej marki? Powinieneś zacząć od czegoś konkretnego, nie ma sensu tworzyć kolejnego sklepu ze śmiesznymi koszulkami, ważne aby twoje produkty były oryginalne i specyficzne.
  • Jaka będzie grupa docelowa? Pamiętaj, że nie będziesz w stanie zadowolić wszystkich. Niejednokrotnie zadowalając swoimi produktami jedną grupę zniechęcisz do siebie inną, ale musisz cały czas pamiętać o wymiernym zysku, a nie tylko własnej satysfakcji.
  • Jaką nazwę nadasz swojej marce? Ważne, aby nazwa Twojej marki pasowała do jej koncepcji.
  • Jak chcesz żeby była identyfikowana? Bardzo częstym błędem nowych marek odzieżowych jest brak poświęcenia należytej uwagi do stworzenia loga czy też sloganu firmy. Pamiętaj, że to logo musi zapaść w pamięć klientów i być kojarzone konkretnie z Twoją marką, a nie z parówkami czy napojami gazowanymi.

Jeżeli na każde z powyższych pytań jesteś w stanie odpowiedzieć konkretnie i rzeczowo, to możesz przystąpić do następnego etapu jakim będzie analiza kolejnych etapów produkcji i oszacowanie ich kosztów.

Nasza firma, korzystając z dużego doświadczenia, z chęcią pomoże Ci podjąć odpowiednie kroki na każdym etapie tworzenia własnej marki, abyś i Ty i Twoi przyszli klienci byli zadowoleni.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial