OFERTA ODZIEŻY

kolaz

Zaprojektuj swoją własną markę!

Sprawdź jak szybko i łatwo możesz zaprojektować odzież z nadrukiem. Nanieś swoją grafikę, motyw lub napisy na tekstylia lub gadżety i daj się zapamiętać swoim klientom.

Jaką ofertę odzieżową wybrać?

Tworzenie własnej marki odzieżowej wymaga posiadania odpowiedniej odzieży, która będzie nie tylko wysokiej jakości lecz także odpowiadała wymogom twojej kampanii reklamowej czy własnej linii produktowej. Możesz skorzystać z usług profesjonalnej szwalni i zlecić wykonanie odzieży od nowa według własnego projektu. Łączy się to jednak z dodatkowymi kosztami. Możesz również wykorzystać odzież katalogową w atrakcyjnych cenach oraz w szerokiej gamie fasonów, rozmiarów i kolorów.

Korzystaj z doświadczenia innych.

Polecamy skorzystanie z oferty naszych partnerów, którzy są liderami na rynku w branży odzieżowej i dostarczają idealnych produktów do tworzenia marek odzieżowych.
Poszukujesz ubrań dla firm z firmowym znakowaniem skorzystaj z serwisu CorporateApparel, który oferuje odzież firmową dla gastronomii, hotelarstwa, medycyny i wellness, odzież sportową, odzież BHP i inne. Odzież znakowana jest przy użyciu takich metod jak haft komputerowy, sitodruk, druk DTG lub folia flex.
Planujesz stworzenie własnej kolekcji modnej odzieży zapozna się z ofertą BezMetek.pl , gdzie zajdziesz wysokiej jakości odzież bezmetkową od takich producentów jak Stanley and Stella, Roly, Stormtextil, Stedman czy Keya. Odzież bezmetkowa pozwala na personalizację bez konieczności wypruwania metek producenta. Znajdziesz tu ofertę koszulek tradycyjnych, koszulek polo i longsleeve oraz bluz z kapturem i bez.
W serwisie IdeaDogg można samodzielnie zaprojektować nadruki na odzieży czy też gadżetach. Znajdziesz tu szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, które idealnie przyjmują nadruki, wykonane metodą druku DTG, sitodruku, haftu komputerowego, folia flex i flock oraz Fullprint. Każda z tych metod nadaje się bardziej w zależności od projektu więc warto mieć na uwadze zasady działania poszczególnych metod druku cyfrowego. Sprawdź która bardziej nada się przy Twoich realizacjach i wybierz najodpowiedniejszą i najskuteczniejszą dla Ciebie

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial